O nas

Podjetje

Terme Tuhelj d.o.o, Tuheljske Toplice

Naslov

Ljudevita Gaja 4, HR – 49215 Tuheljske Toplice

Kontakt

Telefon +385 49 203 000

Faks +385 49 556 216

E-pošta info@terme-tuhelj.hr

Spletna stran

www.terme-tuhelj.hr

Davčna št.

56566580479

Matična št.

01718096

Osnovni kapital

16.320 600,00 HRK plačan v celoti

Transakcijski račun

HR11 2360000-1101674471

Vodstvo podjetja

Florjan Vasle

Direktor
T: +385 49 203 771
F: +385 49 556 216
florjan.vasle@terme-tuhelj.hr 

Vasja Čretnik

Direktor
T: +385 49 203 771
F: +385 49 556 216
vasja.cretnik@terme-tuhelj.hr 

Tomislav Novak

Vodja financij
T: +385 49 203 777
F: +385 49 556 216
tomislav.novak@terme-tuhelj.hr

Petra Terner

Marketing in oglaševanje
T: +385 49 203 759
F: +385 49 556 216
petra.terner@terme-tuhelj.hr

Maja Jahn

Vodja prodaje
F: +385 49 556 216
maja.jahn@terme-olimia.com

Mladen Prekrat

v.d. vodja wellnessa in bazenov
T: +385 49 203 720
F: +385 49 556 216
mladen.prekrat@terme-tuhelj.hr

Andreja Vrhovski

Vodja recepcije in hotelskega gospodinjstva
T: +385 49 203 716
F: +385 49 556 216
andreja.vrhovski@terme-tuhelj.hr

Mladen Horvatin

Vodja vzdrževanja
T: +385 49 203 760
F: +385 49 556 216
mladen.horvatin@terme-tuhelj.hr

Zgodovina

Terme Tuhelj se nahajajo v središču hrvaškega Zagorja na samem izviru termalne vode in zdravilnega blata in so obdane z zelenjem in hribčki, v prečudoviti naravi le 40 kilometrov od Zagreba.

Danes smo vodilno turistično podjetje v Zagorju. Eno izmed najboljših turistično rekreacijskih središč na področju kontinentalnega turizma na Hrvaškem.

Osnovna vizija našega poslovanja je postati najbolj zaželjena počitniška destinacija v kontinentalni Hrvaški.

Naš cilj in poslanstvo je, da postanemo sodobno podjetje z prepoznavnimi storitvami, kar pomeni, da našim gostom nudimo visoko kakovost storitev naših zadovoljnih zaposlenih, da se razvijamo in rastemo, določimo standarde za kopališčni in wellness turizem na domačem trgu ter da kreativno komuniciramo z okoljem.

Razvoj Term Tuhelj v smislu gradnje in obnove objektov ter v smislu oblikovanja naše ponudbe vodimo s ciljem, da postanemo prvi pravi wellness & spa resort na kontinentalni Hrvaški.

Razvoj Term Tuhelj:

2012 - razširitev wellness-a, gradnja novega kongresnega centra, obnova obstoječega in gradnja novega hotela

2010 - ureditev parka Mihanović

2009 - ureditev kampa

2008 - ureditev športne dvorane

2006 - ureditev in gradnja notranjih bazenov Vodnega planeta, ureditev Sveta savn in SPAeVITA centra nege in lepote

2005 - gradnja zunanjih bazenov Vodnega planeta

2004 - obnova hotela

2003 - začetek poslovanja Term Tuhelj

Naše nagrade